Brock B44 Hyper Silber (HS) är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Brock. Denna fälg är 8" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för B44 Hyper Silber (HS) är 25 mm. Denna variant av B44 Hyper Silber (HS) har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. Brock B44 Hyper Silber (HS) är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Brock B44 Hyper Silber (HS) från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 852 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B44 Hyper Silber (HS) |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från Brock på 19" med modellnamnet B44 Hyper Silber (HS). Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 35 mm.
Brock B44 Hyper Silber (HS) är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 42.
Denna 19"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter B44 Hyper Silber (HS).
B44 Hyper Silber (HS) 19" från Brock med 8" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.