Om du letar efter bra 19"-fälgar kan Brock RC32 Titanium Full Polish vara värt att ta en titt på. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Brock RC32 Titanium Full Polish har en bredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 64.1 mm stort. Brock RC32 Titanium Full Polish kan du köpa från BytHjul för endast 3052 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 052 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC32 Titanium Full Polish |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
RC32 Titanium Full Polish 19" från Brock med 7.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
RC32 Titanium Full Polish från Brock. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 53 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
RC32 Titanium Grey Full Polish 19" från Brock med 7.5" bredd och ET på 51 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Brock B32 Titanium Full Polish är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.