Denna 17"-fälg från Brock har modellnamnet RC32 Titanium Full Polish. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet för Brock RC32 Titanium Full Polish är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 60.1 mm. Brock RC32 Titanium Full Polish kan du köpa från BytHjul för endast 2229 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 229 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC32 Titanium Full Polish |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
18"-fälg av modellen RC32 Titanium Full Polish från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 40 mm.
18"-fälg från Brock av modellen RC32 Titanium Full Polish. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 18" och ET-måttet 40 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 46 mm. Brock RC32 Titanium Full Polish är 17" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Brock RC32 Titanium Full Polish är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 115 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 45.