En snygg fälg på 20" från Brock. Denna modell har Brock valt att kalla för RC36 Black Full Pol. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för RC36 Black Full Pol är 35 mm. Brock RC36 Black Full Pol har ett centrumhål (navhål) på 66.1 mm. Brock RC36 Black Full Pol kan du köpa från BytHjul för endast 3764 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 764 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | RC36 Black Full Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
Brock RC36 Black Full Pol, 20"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 35 mm.
20"-fälg av modellen RC36 Black Full Pol från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 40 mm.
Brock RC36 Black Full Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 43.
RC36 Black Full Pol från Brock. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.