Detta är en Brock-fälg av modellen B37 Crystal Silver Polish. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". Denna fälg är 8.5" bred. Med en cirkeldiameter på 114.3 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.3.
Glöm inte kolla att ET 45 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Brock B37 Crystal Silver Polish har ett centrumhål (navhål) på 72.6 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4116 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 116 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B37 Crystal Silver Polish |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
19"-fälg av modellen B37 Crystal Silver Polish från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 35 mm.
19"-fälg från Brock av modellen B37 Crystal Silver Polish. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.
Brock B37 Crystal Silver Polish är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 34.
B37 Crystal Silver Polish 18" från Brock med 8" bredd och ET på 43 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.