Brock B41 Black Full Polish är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Brock. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 9.5" passar. Brock B41 Black Full Polish fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Inpressningsdjupet för Brock B41 Black Full Polish är 26 mm. Centrumhålet är 66.6 mm stort. Brock B41 Black Full Polish kan du köpa från BytHjul för endast 5774 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 774 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B41 Black Full Polish |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 26 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
21"-fälg av modellen B41 Ferric Grey från Brock. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 26 mm.
Denna 19"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 26 mm. Modellen heter B41 Black Full Polish.
Denna 21"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter B41 Black Full Polish.
B41 Black Full Polish 21" från Brock med 9.5" bredd och ET på 19 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.