B32 Titanium Full Polish 21" är en snygg fälg som tillverkas av Brock. Brock B32 Titanium Full Polish har en fälgbredd som är 9". Med en cirkeldiameter på 120 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/120.
Inpressningsdjupet för Brock B32 Titanium Full Polish är 57 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. En uppsättning Brock B32 Titanium Full Polish kan bli din för endast 3904 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 904 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B32 Titanium Full Polish |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 57 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 25 mm. Brock B32 Titanium Full Polish är 19" och har en bultcirkel på 5/120.
B32 Titanium Full Polish 22" från Brock med 11" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Brock B32 Titanium Full Polish, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 45 mm.
Denna 20"-fälg från Brock har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter B32 Titanium Full Polish.