En snygg fälg på 20" från Brock. Denna modell har Brock valt att kalla för B37 Shiny Black. Bredden på denna fälg är 9". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. En uppsättning Brock B37 Shiny Black kan bli din för endast 4648 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 648 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B37 Shiny Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
20"-fälg från Brock av modellen B37 Dark Sparkle. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 38 mm.
B37 Crystal Silver Polish från Brock. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Brock B37 Dark Sparkle, 20"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 47 mm.
19"-fälg från Brock av modellen B37 Dark Sparkle. Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 50 mm.