Om du letar efter bra 17"-fälgar kan Brock B34 Black Full Polish vara värt att ta en titt på. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. Brock B34 Black Full Polish har en fälgbredd på 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på Brock B34 Black Full Polish är 5/120.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. Centrumhålet är 72.6 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Brock B34 Black Full Polish 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 838 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Brock |
|---|---|
| Modell | B34 Black Full Polish |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Brock B34 Black Full Polish är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 30.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 34 mm. Brock B34 Black Full Polish är 18" och har en bultcirkel på 5/120.
B34 Matt Black 17" från Brock med 7.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
B34 Black Full Polish 17" från Brock med 7.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.