Concaver CVR1 Brushed Bronze är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Concaver. Fälgbredden för denna variant av Concaver CVR1 Brushed Bronze är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för Concaver CVR1 Brushed Bronze är 40 mm. Navhålet på Concaver CVR1 Brushed Bronze är 66 mm stort. Concaver CVR1 Brushed Bronze är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Concaver CVR1 Brushed Bronze från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 395 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Concaver |
|---|---|
| Modell | CVR1 Brushed Bronze |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66 mm |
Denna 19"-fälg från Concaver har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter CVR1 Brushed Bronze.
CVR1 Brushed Bronze 19" från Concaver med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
20"-fälg av modellen CVR1 Brushed Bronze från Concaver. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
CVR1 Brushed Titanium från Concaver. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.