AP Black 16" är en snygg fälg som tillverkas av Dezent. Fälgens bredd är 6.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 4 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för Dezent AP Black är 38 mm. Detta är en fälg med 65.1 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Dezent AP Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1815 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 815 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | AP Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Dezent AP Black, 16"-fälg, 6.5" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 32 mm.
16"-fälg av modellen AP Black från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.
17"-fälg från Dezent av modellen AP Black. Bultcirkeln är 4/108, bredden 17" och ET-måttet 32 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 44 mm. Dezent AP Black är 18" och har en bultcirkel på 5/108.