Detta är en Dezent-fälg av modellen TO Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Fälgens bredd är 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet för Dezent TO Black är 51 mm. Navhålet på Dezent TO Black är 57.1 mm stort. BytHjul säljer idag Dezent TO Black för 1812 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 812 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TO Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
KF Black från Dezent är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 51 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg från Dezent av modellen KF Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 51 mm.
TR Black 18" från Dezent med 7.5" bredd och ET på 51 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Dezent KF Silver, 17"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 51 mm.