Dezent TU Silver är en fälg på 16" från Dezent. Denna fälg är 6.5" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna variant av TU Silver kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 46 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Dezent TU Silver 16".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 280 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TU Silver |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
TU Silver från Dezent är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 41 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Dezent TU Black, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 41 mm.
Dezent TU Black, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 47 mm.
Dezent TU Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 40.