Dezent TA Silver är en fälg på 18" från Dezent. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 7" passar. Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 22 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. BytHjul säljer Dezent TA Silver 18" i sin webbshop för 2210 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 210 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TA Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
TA Dark från Dezent är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 22 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från Dezent på 18" med modellnamnet TA Silver. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7" och ET-måttet är 40 mm.
TA Silver från Dezent är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/112.
18"-fälg av modellen TA Silver från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 35 mm.