Dezent KG Black är en fälg på 19" från Dezent. Dezent KG Black har en fälgbredd som är 8.5". Dezent KG Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 38 mm. Dezent KG Black har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. Du hittar mer information om Dezent KG Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 312 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | KG Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
KG Dark från Dezent. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Dezent KG Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 38.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. Dezent KG Black är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
18"-fälg av modellen KG Black från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 38 mm.