Dezent AO Black är en fälg på 19" från Dezent. Bredden på denna fälg är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 50 mm. Dezent AO Black har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. AO Black 19" är en snygg fälg för 3107 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 107 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | AO Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Dezent AO Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 50.
Fälg från Dezent på 20" med modellnamnet AO Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 42 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Dezent AO Black polished är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
19"-fälg från Dezent av modellen AO Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 34 mm.