En snygg fälg på 18" från Dezent. Denna modell har Dezent valt att kalla för TO Black polished. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgens ET-mått är 50 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57.1 mm stort. BytHjul säljer idag Dezent TO Black polished för 2409 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 409 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TO Black polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
KF Black från Dezent. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Dezent TO Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 50.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. Dezent AR Black är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 18"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter KB Silver.