Detta är en Dezent-fälg av modellen KG Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Dezent KG Black har en bredd på 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet för Dezent KG Black är 38 mm. Dezent KG Black har ett centrumhål (navhål) på 57.1 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1624 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 624 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | KG Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
KG Dark från Dezent. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 38 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Dezent KG Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 38.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. Dezent KG Black är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
18"-fälg av modellen KG Black från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 38 mm.