TO Black 18" är en snygg fälg som tillverkas av Dezent. Fälgbredden för denna variant av Dezent TO Black är 7.5". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 50 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 57.1 mm. Du hittar mer information om Dezent TO Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 082 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TO Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
18"-fälg av modellen TO Black polished från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 50 mm.
KF Black från Dezent. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. Dezent AR Black är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 18"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter KB Silver.