Dezent KH Black är en fälg på 17" från Dezent. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 51 mm. Centrumhålet är 66 mm stort. BytHjul säljer Dezent KH Black 17" i sin webbshop för 2370 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 370 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | KH Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 66 mm |
Dezent KH Dark, 17"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 51 mm.
Denna 16"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 51 mm. Modellen heter KH Dark.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Dezent KH Black är 17" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Dezent KH Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 45.