Denna 17"-fälg från Dezent har modellnamnet TY Graphite matt. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. En uppsättning Dezent TY Graphite matt kan bli din för endast 1555 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 555 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TY Graphite matt |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
TY Graphite matt från Dezent. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
15"-fälg från Dezent av modellen TY Graphite matt. Bultcirkeln är 5/100, bredden 15" och ET-måttet 40 mm.
Dezent TY Graphite matt, 17"-fälg, 7" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
15"-fälg från Dezent av modellen TY Graphite matt. Bultcirkeln är 5/112, bredden 15" och ET-måttet 43 mm.