Dezent TA Silver är en fälg på 17" från Dezent. Fälgbredden för denna variant av Dezent TA Silver är 7.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 64.1 mm. Du hittar mer information om Dezent TA Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 938 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | TA Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
TA Silver från Dezent. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Dezent TA Dark är 17" och har en bultcirkel på 5/114.3.
16"-fälg av modellen TA Silver från Dezent. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.
TA Dark 17" från Dezent med 7.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.