En snygg fälg på 17" från Dezent. Denna modell har Dezent valt att kalla för AP Black. Fälgbredden för denna variant av Dezent AP Black är 7". Dezent AP Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 50 mm. Centrumhålet på denna fälg är 60.1 mm stort. BytHjul säljer idag Dezent AP Black för 1873 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 873 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | AP Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
Denna 17"-fälg från Dezent har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter AP Dark.
Dezent AP Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 50.
AP Dark från Dezent är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 37 mm. Bultcirkeln är 4/100.
AP Black från Dezent är en fälg på 17" med en bredd på 6.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.