Dezent KF Dark är en fälg på 17" från Dezent. Denna fälg är 7" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 47 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 67.1 mm. Dezent KF Dark kan du köpa från BytHjul för endast 1836 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 836 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | KF Dark |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 47 mm. Dezent KF Silver är 17" och har en bultcirkel på 5/114.3.
KF Black från Dezent. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 47 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
KF Dark 17" från Dezent med 7" bredd och ET på 47 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
KF Dark från Dezent är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 49 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.