Dezent KF Black är en fälg på 18" från Dezent. Dezent KF Black har en fälgbredd som är 7". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för KF Black är 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 67 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1698 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 698 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dezent |
|---|---|
| Modell | KF Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 67 mm |
KF Dark 18" från Dezent med 7" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Dezent KF Silver är 18" och har en bultcirkel på 5/114.3.
KF Black från Dezent är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
KF Dark från Dezent. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.