Dotz Bilbao Blaze är en fälg på 19" från Dotz. Denna fälg är 9.5" bred. Dotz Bilbao Blaze har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Bilbao Blaze är 35 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 70.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Dotz Bilbao Blaze 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 547 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dotz |
|---|---|
| Modell | Bilbao Blaze |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Dotz Bilbao Blaze är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
Fälg från Dotz på 19" med modellnamnet Bilbao Blaze. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
19"-fälg av modellen Bilbao Blaze från Dotz. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 25 mm.
Fälg från Dotz på 20" med modellnamnet Bilbao Blaze. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 35 mm.