Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 2600 kronorsklassen. Fälgen heter MarinaBay bronze och den tillverkas av Dotz. Denna fälg är 8.5" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Denna variant av MarinaBay bronze har ett navhål/centrumhål som är 70.1 mm stort. Dotz MarinaBay bronze är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Dotz MarinaBay bronze från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 566 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dotz |
|---|---|
| Modell | MarinaBay bronze |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
Denna 19"-fälg från Dotz har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter MarinaBay bronze.
MarinaBay bronze 19" från Dotz med 9.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MarinaBay bronze från Dotz är en fälg på 21" med en bredd på 10" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Dotz MarinaBay bronze, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.