Detta är en Dotz-fälg av modellen Suzuka dark. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 40 mm. Dotz Suzuka dark har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. En uppsättning Dotz Suzuka dark kan bli din för endast 4399 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 399 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dotz |
|---|---|
| Modell | Suzuka dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 20"-fälg från Dotz har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Suzuka black.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. Dotz Suzuka dark är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Dotz Suzuka dark, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 47 mm.
Suzuka dark från Dotz. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.