MarinaBay bronze 21" är en snygg fälg som tillverkas av Dotz. Denna fälg är 10" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 40 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 70.1 mm. BytHjul säljer idag Dotz MarinaBay bronze för 3585 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 585 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Dotz |
|---|---|
| Modell | MarinaBay bronze |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
MarinaBay bronze från Dotz är en fälg på 21" med en bredd på 10" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Dotz MarinaBay bronze, 21"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 40 mm.
Dotz MarinaBay dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 40.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Dotz MarinaBay dark är 21" och har en bultcirkel på 5/112.