EtaBeta Eros Matt Black är en fälg på 18" från EtaBeta. Fälgens bredd är 7.5". Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/108.
Inpressningsdjupet för EtaBeta Eros Matt Black är 45 mm. Centrumhålet är 63.4 mm stort. EtaBeta Eros Matt Black kan du köpa från BytHjul för endast 2129 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 129 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | Eros Matt Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
18"-fälg från EtaBeta av modellen Eros Matt Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 18" och ET-måttet 50 mm.
Fälg från EtaBeta på 18" med modellnamnet Eros Silver. Bultcirkeln är 5/108, bredden 7.5" och ET-måttet är 45 mm.
16"-fälg av modellen Eros Matt Black från EtaBeta. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. EtaBeta Eros Silver är 18" och har en bultcirkel på 5/108.