EtaBeta Amos Gloss Black Polished är en fälg på 19" från EtaBeta. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av EtaBeta Amos Gloss Black Polished har en bredd på 8". EtaBeta Amos Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 108 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/108.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Amos Gloss Black Polished är 40 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 63.4 mm. BytHjul säljer idag EtaBeta Amos Gloss Black Polished för 3798 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 798 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | Amos Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Amos Gloss Black Polished från EtaBeta är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 48 mm. Bultcirkeln är 5/108.
EtaBeta Amos Gloss Black Polished, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 48 mm.
16"-fälg av modellen Eros Matt Black från EtaBeta. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 45 mm.
Fälg från EtaBeta på 18" med modellnamnet Eros Matt Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 7.5" och ET-måttet är 45 mm.