EtaBeta Eros Matt Black är en fälg på 17" från EtaBeta. Denna fälg är 7.5" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för EtaBeta Eros Matt Black är 37 mm. Navhålet på EtaBeta Eros Matt Black är 66.5 mm stort. En uppsättning EtaBeta Eros Matt Black kan bli din för endast 1869 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 869 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | Eros Matt Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
EtaBeta Eros Matt Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 40.
17"-fälg från EtaBeta av modellen Eros Matt Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 17" och ET-måttet 50 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. EtaBeta Eros Silver är 17" och har en bultcirkel på 5/108.
Fälg från EtaBeta på 18" med modellnamnet Eros Matt Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 33 mm.