Med ett pris på 2792 kronor är EtaBeta Eros Silver ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. EtaBeta Eros Silver har en fälgbredd som är 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgens ET-mått är 33 mm. Navhålet på EtaBeta Eros Silver är 66.5 mm stort. Du hittar mer information om EtaBeta Eros Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 792 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | Eros Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från EtaBeta på 18" med modellnamnet Eros Matt Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 33 mm.
Fälg från EtaBeta på 18" med modellnamnet Eros Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 56 mm.
Denna 18"-fälg från EtaBeta har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 56 mm. Modellen heter Eros Matt Black.
EtaBeta Eros Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 38.