Eros Matt Black 18" är en snygg fälg som tillverkas av EtaBeta. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av EtaBeta Eros Matt Black har en bredd på 7.5". EtaBeta Eros Matt Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 50 mm. Centrumhålet på denna fälg är 57.1 mm stort. BytHjul säljer EtaBeta Eros Matt Black 18" i sin webbshop för 2254 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 254 kr | Besök BytHjul |
| Märke | EtaBeta |
|---|---|
| Modell | Eros Matt Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Eros Silver från EtaBeta är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Eros Matt Black från EtaBeta. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
18"-fälg från EtaBeta av modellen Eros Matt Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 18" och ET-måttet 50 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. EtaBeta Eros Silver är 18" och har en bultcirkel på 5/108.