GMP Cartesio Shiny Black är en fälg på 16" från GMP. GMP Cartesio Shiny Black har en fälgbredd som är 6.5". Bultcirkeln för denna fälg är 4/100.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Centrumhålet är 73 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1766 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 766 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Cartesio Shiny Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73 mm |
GMP Cartesio Black Machined Face, 16"-fälg, 6.5" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 35 mm.
Cartesio Black Machined Face från GMP är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/100.
Cartesio Shiny Black 17" från GMP med 7" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/100.
GMP Cartesio Shiny Black, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 35 mm.