Detta är en GMP-fälg av modellen Matisse Matt Anthracite Diamond. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". GMP Matisse Matt Anthracite Diamond fästs med 4 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 100 mm (bultcirkel 4/100).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 38 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 60.1 mm stort. En uppsättning GMP Matisse Matt Anthracite Diamond kan bli din för endast 3060 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 060 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Matisse Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
GMP Matisse Matt Anthracite Diamond, 17"-fälg, 7" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 38 mm.
Matisse Black Diamond från GMP är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 4/100.
GMP Matisse Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 7.5" bredd och ET 45.
Fälg från GMP på 17" med modellnamnet Matisse Black Diamond. Bultcirkeln är 4/100, bredden 7" och ET-måttet är 38 mm.