Detta är en GMP-fälg av modellen Matisse Glossy Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 17". Fälgbredden för denna variant av GMP Matisse Glossy Black är 7". Fälgen har en bultcirkel som är 4/100, vilket betyder att den har 4 bultar och en cirkeldiameter på 100 mm.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Matisse Glossy Black är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. Du hittar mer information om GMP Matisse Glossy Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 630 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Matisse Glossy Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. GMP Matisse Glossy Black är 16" och har en bultcirkel på 4/100.
Fälg från GMP på 16" med modellnamnet Matisse Glossy Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 6.5" och ET-måttet är 45 mm.
Matisse Glossy Black från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.
GMP Matisse Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 35.