Denna 18"-fälg från GMP har modellnamnet Matisse Black Diamond. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 100 mm. Du fäster fälgen med 4 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 4/100.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 38 mm. Denna fälg har ett navhål som är 60.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Du hittar mer information om GMP Matisse Black Diamond genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 060 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Matisse Black Diamond |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 60.1 mm |
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Matisse Matt Anthracite Diamond.
Fälg från GMP på 17" med modellnamnet Matisse Black Diamond. Bultcirkeln är 4/100, bredden 7" och ET-måttet är 38 mm.
GMP Matisse Matt Anthracite Diamond, 17"-fälg, 7" bredd, 4/100 bultcirkel och ET på 38 mm.
GMP Matisse Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 7.5" bredd och ET 38.