Denna 18"-fälg från GMP har modellnamnet Matisse Matt Gun Metal Machined Face. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Matisse Matt Gun Metal Machined Face har en bredd på 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 4 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för GMP Matisse Matt Gun Metal Machined Face är 35 mm. Denna fälg har ett navhål som är 65 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Du hittar mer information om GMP Matisse Matt Gun Metal Machined Face genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 235 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Matisse Matt Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 65 mm |
GMP Matisse S Matt Gun Metal Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 45.
20"-fälg från GMP av modellen Matisse Matt Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/108, bredden 20" och ET-måttet 33 mm.
18"-fälg från GMP av modellen Matisse Black Machined Face. Bultcirkeln är 4/108, bredden 18" och ET-måttet 35 mm.
Denna 18"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Matisse S Black Machined Face.