GMP Ultrivity Black Diamond är en fälg på 18" från GMP. Denna fälg är 7.5" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/100.
Inpressningsdjupet för GMP Ultrivity Black Diamond är 46 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Ultrivity Black Diamond 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 759 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Ultrivity Black Diamond |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
GMP Ultrivity Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 46.
18"-fälg av modellen Ultrivity Metal Bronze från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 46 mm.
GMP Gunner Black Diamond, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 46 mm.
Evento Matt Anthracite Diamond från GMP. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.