GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Mentor Black Machined Face 17" är inget undantag. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av GMP Mentor Black Machined Face har en bredd på 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/100.
Inpressningsdjupet för GMP Mentor Black Machined Face är 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 57.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Mentor Black Machined Face 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 940 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 17"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Mentor Black Machined Face.
Denna 17"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Mentor Matt Gun Metal Machined Face.
Mentor Black Machined Face från GMP är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/100.
GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face, 17"-fälg, 7" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 45 mm.