GMP Mentor Black Machined Face är en fälg på 18" från GMP. Fälgbredden för denna variant av GMP Mentor Black Machined Face är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/100.
Denna variant av Mentor Black Machined Face kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. GMP Mentor Black Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Mentor Black Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3223 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 223 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Mentor Black Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Mentor Black Machined Face från GMP är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/100.
GMP Mentor Matt Gun Metal Machined Face, 17"-fälg, 7" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 45 mm.
GMP Mentor Black Machined Face, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
18"-fälg från GMP av modellen Mentor Shiny Black. Bultcirkeln är 5/100, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.