En snygg fälg på 16" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Matisse Black Diamond. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. GMP Matisse Black Diamond har en fälgbredd på 6.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/100.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Matisse Black Diamond är 35 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Matisse Black Diamond 16".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 150 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Matisse Black Diamond |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Matisse Matt Anthracite Diamond från GMP är en fälg på 16" med en bredd på 6.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/100.
16"-fälg av modellen Matisse Black Diamond från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 45 mm.
GMP Matisse Glossy Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 35.
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. GMP Matisse Black Diamond är 16" och har en bultcirkel på 5/114.3.