Lunica Satin Black Bronze Diamond 18" är en snygg fälg som tillverkas av GMP. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7.5". GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 108 mm (bultcirkel 5/108).
Denna variant av Lunica Satin Black Bronze Diamond kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. En uppsättning GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond kan bli din för endast 2874 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 874 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Lunica Satin Black Bronze Diamond |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 20"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Lunica Satin Black Bronze Diamond.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är 19" och har en bultcirkel på 5/108.
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond, 19"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
GMP Lunica Satin Black Bronze Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 35.