GMP Swan Glossy Black är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 38 mm. Detta är en fälg med 63.4 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Swan Glossy Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2561 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 561 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Swan Glossy Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
GMP Swan Black Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 38.
Swan Glossy Black från GMP är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.
18"-fälg från GMP av modellen Swan Glossy Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 18" och ET-måttet 42 mm.
Swan Glossy Anthracite från GMP är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/108.