GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Totale Satin Black Bronze Orange 19" är inget undantag. GMP Totale Satin Black Bronze Orange har en fälgbredd som är 8". Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 42 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. BytHjul säljer GMP Totale Satin Black Bronze Orange 19" i sin webbshop för 3552 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 552 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Satin Black Bronze Orange |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Totale Satin Black Bronze Orange från GMP är en fälg på 22" med en bredd på 11.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/120.
GMP Totale Satin Black Bronze Orange, 23"-fälg, 11.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 42 mm.
21"-fälg av modellen Totale Satin Black Bronze Orange från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 44 mm.
21"-fälg från GMP av modellen Totale Satin Black Bronze Orange. Bultcirkeln är 5/108, bredden 21" och ET-måttet 54 mm.