Om du letar efter bra 22"-fälgar kan GMP Totale Satin Black Bronze Orange vara värt att ta en titt på. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. GMP Totale Satin Black Bronze Orange har en fälgbredd på 9.5". Fälgens cirkeldiameter är 108 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/108 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgens ET-mått är 38 mm. Denna fälg har ett navhål som är 63.4 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om GMP Totale Satin Black Bronze Orange 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 007 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Satin Black Bronze Orange |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. GMP Totale Satin Black Bronze Orange är 22" och har en bultcirkel på 5/110.
Fälg från GMP på 22" med modellnamnet Totale Satin Black Bronze Orange. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 9.5" och ET-måttet är 40 mm.
Totale Satin Black Bronze Orange 22" från GMP med 11.5" bredd och ET på 22 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. GMP Totale Satin Black Bronze Orange är 22" och har en bultcirkel på 5/114.3.