En snygg fälg på 21" från GMP. Denna modell har GMP valt att kalla för Gunner Matt Anthracite Diamond. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 9" passar. Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/108.
Inpressningsdjupet för GMP Gunner Matt Anthracite Diamond är 40 mm. Centrumhålet är 63.4 mm stort. Du hittar mer information om GMP Gunner Matt Anthracite Diamond genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 873 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Gunner Matt Anthracite Diamond |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Denna 21"-fälg från GMP har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Gunner Matt Anthracite Diamond.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. GMP Gunner Matt Anthracite Diamond är 20" och har en bultcirkel på 5/108.
GMP GUNNER Matt Anthracite Diamond är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 28.
Gunner Black Diamond från GMP är en fälg på 21" med en bredd på 9" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.