GMP har många snygga fälgar i sitt utbud och Totale Glossy Black 19" är inget undantag. Fälgens bredd är 8". Fälgens cirkeldiameter är 110 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/110 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 30 mm. Centrumhålet är 65.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för GMP Totale Glossy Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2689 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 689 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Totale Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
GMP Totale Black Diamond, 19"-fälg, 8" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 30 mm.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. GMP Totale Matt Anthracite Diamond är 19" och har en bultcirkel på 5/110.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. GMP Totale Glossy Black är 22" och har en bultcirkel på 5/110.
Totale Glossy Black 21" från GMP med 8.5" bredd och ET på 29 mm. Fälgens bultcirkel är 5/110.