GMP Rebel Glossy Black är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från GMP. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8.5" passar. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för GMP Rebel Glossy Black är 25 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. GMP Rebel Glossy Black kan du köpa från BytHjul för endast 2991 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 991 kr | Besök BytHjul |
| Märke | GMP |
|---|---|
| Modell | Rebel Glossy Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från GMP på 19" med modellnamnet Rebel Black Diamond. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 25 mm.
19"-fälg från GMP av modellen Rebel Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.
21"-fälg av modellen Rebel Glossy Black från GMP. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 19 mm.
22"-fälg från GMP av modellen Rebel Glossy Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 40 mm.